Jdi na obsah Jdi na menu

ŽL - 11.kolo: SK Líšeň - Sigma 2:5 (2:2)

31. 10. 2017

Vzájemné utkání dvou vedoucích týmů tabulky muselo být kvůli nezpůsobilému terénu a vichřici o dva dny odloženo. V náhradním termínu pak byl k vidění na líšeňské umělce a pod umělým osvětlením velmi hezký a zajímavý fotbal z obou stran. Sigma šla do vedení hned po 70 vteřinách hry a brzy i zvýšila, avšak v následujících minutách domácí Líšeň hodně přidala na bojovnosti, hrál se fotbal nahoru-dolů a žádný z hráčů téměř neměl čas vydechnout. Snížení přišlo po velké chybě hráčů Sigmy těsně před vlastní brankou a vyrovnání chvíli před polovinou zápasu dokonce vlastním gólem hlavou. Sigmáky ale vyrovnání nepoložilo, pokračovali stále v nasazeném tempu a výsledkem byly před koncem druhé třicetiminutovky dvě vstřelené branky v rozmezí 5 minut. V poslední třetině Sigma aktivní hrou již nedovolila domácím utkání znovu zdramatizovat a po zásluze se vyhoupla zpět na první místo tabulky před duo brněnských týmů. Hráno 3 x 30 minut.

SK Líšeň - Sigma Olomouc    2:5  (1:2, 1:2, 0:1)