Jdi na obsah Jdi na menu

ŽL - 7.kolo předehrávka: Zbrojovka - Sigma 10:9 (5:4)

31. 8. 2016

Na hřišti zřejmě nejtěžšího soupeře vedla v předehrávaném utkání 7. kola Sigma U12 už ve 4. minutě 2:0, avšak domácí pěti brankami v rozmezí 9 minut skóre ještě v první části výrazně otočili. Ve druhé třicetiminutovce Sigma pomalu dotahovala až do stavu 6:6. V poslední části zápasu zahodili kluci dvě vyložené šance, což domácí potrestali třemi brankami a opět ve skóre utekli. Bojovnost Sigmy znovu přinesla vyrovnání čtyři minuty před koncem, no vzápětí však domácí šťastným gólem strhli těsné vítězství na svou stranu. Hráno 3 x 30 minut.

Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc   10:9 (5:3, 1:3, 4:3)

Branky:   4., 35., 59. a 86. Foukal, 1., 82. a 83. Knebl, 23. Zapletal, 54. K.Judas.