Jdi na obsah Jdi na menu

ŽL - 20.kolo: Sigma - Zbrojovka 7:9 (5:6)

8. 4. 2017

Ve vzájemném utkání prvních dvou týmů tabulky byl k vidění moc pěkný a záživný fotbal. První třetinu utkání na hřišti výrazně dominovala Sigma, druhou třetinu pro změnu Zbrojovka. Poslední část zápasu byla nejvyrovnanější, když o výhře hostů rozhodlo prostě více štěstí, které při Zbrojovce stálo hlavně u 5 domácích nastřelených tyčí a břeven. Jednoznačně nejzajímavější z celé sezóny, oba zápasy se Zbrojovkou, byly především gólovými podívanými pro diváky!!! Hráno 3 x 30 minut.

Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno    7:9  (4:2, 2:5, 1:2)

Branky:

3., 14. a 80. K.Judas, 8. Knebl, 22. Šimek, 42. Foukal, 50. Sovík – 11., 21., 31., 39., 43., 44., 46., 73. a 86. hosté.