Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na Valmez Cupu celkové 9. místo

30. 4. 2017

 

Poslední dubnový víkend roku 2017 byl ve znamení dvoudenního dalšího ročníku turnaje ROBE Valmez Cup 2017 mladších žáků roč. nar. 2005 a ml., který se konal za velice chladného počasí a po předchozích vydatných deštích, ale ve velice příjemné atmosféře a pěkném areálu TJ Valašské Meziříčí. Turnaje se zúčastnilo 28 mužstev z České republiky, Slovenska, Polska, Rakouska a Srbska, která byla pro první den turnaje rozdělena do čtyř sedmičlenných skupin, z každé z nich pak postupovaly 4 týmy do nedělních skupin čtvrtfinálových.

 

Sigma – AS Trenčín               1:2   K.Judas

Sigma – FC Stadlau (Rak.)      2:2   K.Judas 2

Sigma – AC Sparta Praha      2:4   K.Judas, Třeštík

Sigma – FC FASTAV Zlín        3:1   Třeštík, Šimek, K.Judas

Sigma – FK Púchov            0:0

Sigma – FC Viktoria Plzeň    1:0   Foukal

 

Pořadí základní skupiny D:

  1. AS Trenčín                  11:6     13
  2. AC Sparta Praha         15:5     12
  3. SK Sigma Olomouc    9:9       8
  4. FK Púchov                4:4       6
  5. FC Viktoria Plzeň         3:7       6
  6. FC Stadlau                  4:7       6
  7. FC FASTAV Zlín           4:12      2

 

V neděli ráno byly na programu čtvrtfinálové skupiny i skupiny o další umístění a po obědě turnaj vyvrcholil boji o konečná umístění. K postupu do semifinále chyběl Sigmě jediný krok - v posledním utkání neprohrát s Bohemkou... :-(

 

Sigma – Borac Čačak (Srb.)          3:0   Foukal 2, K.Judas

Sigma – FC Zbrojovka Brno          1:1   Proniuk

Sigma – Bohemians Praha 1905   0:2

 

Pořadí čtvrtfinálové skupiny F:

  1. Bohemians Praha 1905    6:1       7
  2. FC Zbrojovka Brno           6:2       5
  3. SK Sigma Olomouc      4:3       4
  4. Borac Čačak                  2:12      0

 

Utkání o 9. místo:

Sigma – Gwardia Warszava           3:0   K.Judas, Foukal, Knebl

 

Konečné pořadí Valmez Cup 2017:

  1. AC Sparta Praha
  2. MŠK Žilina
  3. Bohemians Praha 1905
  4. FC Baník Ostrava
  5. AS Trenčín
  6. FC Zbrojovka Brno
  7. 1.FK Příbram
  8. FK Mladá Boleslav
  9. SK Sigma Olomouc

atd.

Sestava Sigma:

Mazur Pavel, Urbančík Aleš – Foukal Vojtěch (4), Györe Matyáš, Judas Kryštof (7), Knebl Tomáš (1), Pavlíček Vítězslav, Proniuk Adam (1), Sovík Štěpán, Šembera David, Šimek Jakub (1), Táborský Marek, Třeštík Michal (2), Zapletal Jakub, Zifčák Martin.

Trenéři: Kalina Ondřej, Drexler David.