Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ondrášovka Cup - Plzeň; 10.-12.6.2016

6. 6. 2016

 

Ve dnech 10.-12.6.2016 se zúčastníme v Plzni turnaje Ondrášovka Cup 2016 (neoficiální mistrovství ČR).

 

Nominovaní hráči:  MAZUR, URBANČÍK, FOUKAL, GRÉGR, HOFFMAN, F.JUDAS, K.JUDAS, KNEBL, LENHART, PAVLÍČEK, PÍCHA, PRONIUK, ŘEZNÍČEK, SOVÍK, ŠEMBERA, TÁBORSKÝ, TŘEŠTÍK, ZIFČÁK

 

Trenéři:  Ladislav Václavský, Petr Zapletal

 

Odjezd v pátek 10.6.2016 (doporučený čas 14:00 hod.) auty individuálně dle domluvy osádek vozidel, sraz nejpozději v 19:00 hod. na místě, pro všechny je na 19:30 hod. objednána večeře.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Každý hráč bude mít s sebou míč vel. 4, kopačky, chrániče, věci do sprch (ručník, mýdlo, obuv), termotriko, pití a svačinu, ŠUSTKU, TRÉNINKOVÉ TRIKO, VYCHÁZKOVÉ VĚCI! + věci na ubytování dle vlastního uvážení, a KARTIČKU POJIŠTĚNCE.

 

MÍSTO KONÁNÍ: areál SK SENCO Doubravka; Chrástecká 19, Plzeň-Doubravka

 

UBYTOVÁNÍ se snídaněmi: Hotel BAYER; Borská 7, Plzeň, www.hotelbayer.cz

 

STRAVA:

  • páteční večeře v hotelu Bayer - hráči, trenéři, rodiče

           (polévka, kuřecí plátek, brambor, okurkový salát)

  • sobotní oběd, večeři a nedělní oběd mají zajištěn hráči a trenéři přes organizátora turnaje, rodiče si budou muset někde nějakou kořist ulovit :-)
  • v obou dnech máme v plánu na místě klukům zakoupit do šatny ovoce

 

CENA (bude se vybírat nejpozději ihned po příjezdu do Plzně):

  • 1.350,- Kč za hráče (2 x nocleh se snídaní, 2 x večeře, 2 x oběd, ovoce po oba dny, 2 trenéři)
  • 1.000,- Kč za doprovod (2 x nocleh se snídaní, 1 x večeře)

 

ROZLOSOVÁNÍ SOBOTNÍCH UTKÁNÍ:

  9:15   hř.4   Sigma – Bohemians 1905

  9:45   hř.3   Sigma – FC Hradec Králové

10:45   hř.3   Sigma – FK Pardubice

11:15   hř.4   Sigma – FC Zbrojovka Brno

12:15   hř.2   Sigma – Slezský FC Opava

13:00   hř.1   Sigma – FK Mladá Boleslav

13:20   OBĚD

14:30   hř.1   Sigma – FC Vysočina Jihlava

15:15   hř.2   Sigma – 1.FC Slovácko

15:45   hř.4   Sigma – SC Xaverov

16:45   hř.3   Sigma – FC Tempo Praha

17:15   hř.3   Sigma – FC MAS Táborsko

18:15   hř.4   Sigma – MŠK Púchov

18:30   POVINNÉ FOCENÍ TÝMU

 

ROZPIS NEDĚLE:

  8:00   začátek hracího dne, časy utkání a soupeři dle výsledků ze soboty

11:30   OBĚD

15:15   FINÁLE

15:45   VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ