Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Šternberk; 18.11.2012

16. 11. 2012

Nominovaní hráči: Foukal, Grégr, Györe, John, Judas, Pícha, Řezníček, Sovík, Táborský

Sraz nominovaných hráčů bude v neděli v 7:50 ve Šternberku.

Sportovní hala ECCE HOMO, Dvorská ul.Starovné 145,- Kč / hráč

 

 

Každý hráč bude mít s sebou míč, sálovky s čistou nebarvící podrážkou, chrániče, věci do sprch (ručník, mýdlo, obuv), pití a svačinu.


 ROZLOSOVÁNÍ  TURNAJE PŘÍPRAVEK  r.2004  - Šternberk - neděle 18.11.2012
               
  skupina :  1       skupina :   2
1. FK  ŠTERNBERK   1. FC LUŽICE
2. SIGMA OLOMOUC   05   2. SIGMA OLOMOUC   
3. HANÁ PROSTĚJOV   3. MFK VYŠKOV
4. FC SLOVÁCKO - dívky   4. FUTSAL ČELECHOVICE
5. TJ SOKOL PŘÍKAZY   5. FC KOSTELEC n/H.
               
      UTKÁNÍ  :  11  MIN.      
1. 8,30       FK ŠTERNBERK   SIGMA OLOMOUC  05
2. 8,43            FC LUŽICE       SIGMA OLOMOUC  
3. 8,56      HANÁ PROSTĚJOV   FC  SLOVÁCKO  dívky
4. 9,09         MFK  VYŠKOV  FUTSAL ČELECHOVICE
5. 9,22      FK ŠTERNBERK    TJ SOKLO PŘÍKAZY
6. 9,35            FC LUŽICE      FC KOSTELEC n / H.
7. 9,48   SIGMA OLOMOUC  05     HANÁ PROSTĚJOV
8. 10,01     SIGMA OLOMOUC           MFK  VYŠKOV
9. 10,14   FC  SLOVÁCKO  dívky    TJ SOKLO PŘÍKAZY
10. 10,27  FUTSAL ČELECHOVICE    FC KOSTELEC n / H.
11. 10,40      FK ŠTERNBERK     HANÁ PROSTĚJOV
12. 10,53            FC LUŽICE           MFK  VYŠKOV
13. 11,06   SIGMA OLOMOUC  05   FC  SLOVÁCKO  dívky
14. 11,19     SIGMA OLOMOUC    FUTSAL ČELECHOVICE
15. 11,32     HANÁ PROSTĚJOV    TJ SOKLO PŘÍKAZY
16. 11,45         MFK  VYŠKOV    FC KOSTELEC n / H.
17. 11,58      FK ŠTERNBERK   FC  SLOVÁCKO  dívky
18. 12,11            FC LUŽICE    FUTSAL ČELECHOVICE
19. 12,24   SIGMA OLOMOUC  05    TJ SOKLO PŘÍKAZY
20. 12,37     SIGMA OLOMOUC      FC KOSTELEC n / H.
               
    o  9.  - 10. místo :  5  skupina A  -  5  skupina B  
21. 12,55            
    o  umístění :        
22. 13,08 4 A -  3 B          
23. 13,21 3 A  - 4 B          
24. 13,34 2 A -  1 B          
25. 13,47 1 A -  2 B          
               
    o konečné pořadí :        
26. 14,00 o  7.  -  8. místo :  poražený z utkání č. 22 - poražený z utkání č. 23 
               
27. 14,13 o  5.  -  6. místo :  vitěz  z  utkání  č. 22   -   vitěz  z  utkání  č. 23 
               
28. 14,26 o  3.  -  4. místo :  poražený z utkání č. 24 - poražený z utkání č. 25 
               
29. 14,39 o  1.  -  2. místo :  vítěz  z  utkání  č. 24  -  vítěz  z  utkání č. 25 
               
  15,00         VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář