Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sigma U8 – 4. místo na Dukle Praha 24.11.2012

 

V sobotu 24.11.2012 jsme se zúčastnili turnaje na Dukle Praha. Turnaj byl pro naše kluky, ale i pro nás rodiče, v několika věcech trošku jiný, nový. Tím nejdůležitějším rozdílem oproti jiným turnajů byl systém hodnocení, kdy o pořadí v turnaji nerozhodovaly získané body, ale nejvyšší počet vstřelených branek, v případě rovnosti nižší počet inkasovaných branek. Druhou novinkou bylo, že jsme na turnaj vzhledem k vzdálenosti a rannímu začátku vyrazili již v pátek odpoledne. Podařilo se nám tak zajistit, aby se kluci před turnajem pořádně vyspali a ráno bez únavné cesty naskočili do turnaje svěží. A tahle taktika přinesla své ovoce, protože kluci odehráli 9 zápasů, a téměř ve všech zápasech podali velmi dobrý a bojovný výkon. A zejména zápas s Viktorkou Žižkov, ve kterém kluci svého (nutno podotknout, že velice sympatického) soupeře neuvěřitelně přejeli, byl nádhernou odměnou rodičům za jejich celodenní skandování, fandění, podporu a výrazný podíl na vytváření atmosféry celého turnaje. Celkově 16 vstřelených branek nakonec znamenalo trošku smolné, ale i tak úžasné 4. místo v turnaji, ve kterém se kluci Sigma U8 poprvé poměřili se stejně starými týmy zvučných jmen, jako jsou Dukla Praha, Viktoria Žižkov, Slovan Liberec nebo „Votroci“ Hradec Králové. Pro doplnění je třeba podotknout, že vítězný Hradec nastřílel svým soupeřům 29 gólů, druhá Dukla 19 a třetí Aritma 18. Na závěr turnaje se kluci vyfotili s patronem celého turnaje, ligovým fotbalistou Dukly Praha Pavlem Haškem.

 

 

Sigma – FK Pardubice                      1:0

Sigma – FC Hradec Králové            0:3

Sigma – FK Admira Praha                3:1

Sigma – AFK Pečky                          1:1

Sigma – FC Slovan Liberec              2:2

Sigma – Sokol Dub nad Moravou    4:1

Sigma – FK Dukla Praha                  0:2

Sigma – FK Viktoria Žižkov            4:0

Sigma – SK Aritma Praha                1:3

 

Konečné pořadí:

1.      FC Hradec Králové

2.      FK Dukla Praha

3.      SK Aritma Praha

4.      SK Sigma Olomouc

5.      FC Slovan Liberec

6.      FK Viktoria Žižkov

7.      AFK Pečky

8.      FK Admira Praha

9.      FK Pardubice

10.  TJ Sokol Dub nad Moravou

 

Sestava Sigma:

Šubrt Pavel – Györe Matyáš, Hoffman David, John Denis, Pícha Kryštof, Řezníček David, Šimek Jakub, Šošolík Pavel, Táborský Marek.

 

 komentář Z. Táborský


 

Jménem trenérů bych chtěl poděkovat všem zúčastněným rodičům za výbornou atmosféru a neúnavné podporování našeho týmu během celého turnaje, které klukům pomáhalo k dobrým výkonům a také za velice sportovní gesto při podpoře týmu Viktorky Žižkov. Speciální poděkování patří také panu Táborskému, který nám zařídil ubytování v Praze.

 

  trenér T. Bilík

 

 

dukla.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář